Stránky věnované skutečným a airsoftovým Delta Force --- Pouze pro osobní potřebu admina, žádná prezentace...

Airsoft-Hra která zachvátila spoustu lidí ať mladých, tak i starších, pro někoho je to jen hra, ale pro jiné je to i životní STYL.

bojový nůž ATAK

Bojový nůž pro speciální jednotky střední třídy. Relativně levný, jelikož je licenčně vyráběn u neznačkových výrobců pro použití v bojových podmínkách a ne k uložení do vitríny ("..není to nůž na machrování, ale pro špinavou práci"). Čepel i rukojeť nože postrádají jakékoliv vojenské označení pro zamezení identifikace majitele v případě zajetí. Nože v současné době soukromě testují k použití někteří členové ruských policejních jednotek OMON (obdoba naší URNY). Celková délka nože 272 mm, délka čepele 145 mm, tloušťka čepele v nejširším místě 4 mm. Čepel je vybroušena z nerezové oceli a má černý tvrdolak nebo je ve stříbrném provedení. Anatomická rukojeť má kostru z tvrdoplastu, dlaňová část a opěrka pro palec je tvořena vulkanizovanou gumou s drobnými výstupky. Díky tomu je zajištěn spolehlivý úchop a rukojeť neklouže ani když je např. od krve. Tento typ rukojeti spolu se silnou čepelí dobře vyhovuje i pro použití nože k páčení, atd. Při zátěžových testech nože se čepel nezlomila ani po bočním zatížení závažím o váze 80 kg (průměrná váha vojáka).
Dodáváme nůž s černou nylonovou pochvou, která má vnitřní plastovou vložku pro ochranu ostří čepele. Dočasná nabídka pouze do vyprodání zásob...
V součastnosti máme k dispozici dodávku nožů, která je na čepeli signována značkou acron. Tyto nože vyrobil nožířský závod pro firmu acron. Každý jednotlivý nůž byl testován a prošel nezávislou kontrolou.

Bojový nůž ATAK - Kliknutím na obrázek zavřete -

 
Velký díky a taky velká omluva patří Deltě Trutnov a obchodu Airsoftguns.cz,hlavně za jejich články o deltě a zbraních, takže díky moc..