Stránky věnované skutečným a airsoftovým Delta Force --- Pouze pro osobní potřebu admina, žádná prezentace...

Airsoft-Hra která zachvátila spoustu lidí ať mladých, tak i starších, pro někoho je to jen hra, ale pro jiné je to i životní STYL.

UTON Black Combat

Oboustranně broušená čepel vyrobená z kvalitní oceli. Délka broušené části spodní čepele 130 mm, horní 75 mm. Na horní nezbroušené části je vytvořena zdrsněná opěrka pro palec. Gumová rukojeť s vroubkováním pro jistý a bezpečný úchop nože. Na opačném konci rukojeti otvor pro zasunutí doplňkového vybavení. Výbava nože: k noži se dodává pilník a pilka (se šroubovákovým ukončením), které lze zasunout z opačné strany do rukojeti, zajistit zajišťovacím kolíčkem a nůž tak používat jako víceúčelový nástroj. Pouzdro: prošité, kožené, z usně černé barvy. Rukojeť navíc fixována k pouzdru samostatným koženým páskem spojovaným drukem. Pouzdro lze navléci na opasek průvlekem o šířce 55 mm.
Rozměry: celková délka 250 mm (z toho čepel 135 mm, rukojeť 115 mm), výška čepele 24 mm. Hmotnost: 0.16 kg (0.31 kg včetně pouzdra)
Materiál: čepel vyrobena z korozivzdorné oceli 17 029, rukojeť z navulkanizované pryže, pilník a pilka z oceli tř. 12, šňůra ze silonu, zajišťovací kolík z mosazi. Tvrdost čepele min. 52 HRC, pilníku 56 HRC, pilky 48 HRC. Čepel broušena na Ra = 0.4 mikrometru.
Doporučuju..

Armádní bojový nůž UTON, model BLACK COMBAT - Kliknutím na obrázek zavřete -

 

 
Velký díky a taky velká omluva patří Deltě Trutnov a obchodu Airsoftguns.cz,hlavně za jejich články o deltě a zbraních, takže díky moc..