Stránky věnované skutečným a airsoftovým Delta Force --- Pouze pro osobní potřebu admina, žádná prezentace...

Airsoft-Hra která zachvátila spoustu lidí ať mladých, tak i starších, pro někoho je to jen hra, ale pro jiné je to i životní STYL.

Blog

Akce Delta Force

1979 - Protiteroristický tým Delta ve spolupráci s FBI zajišťoval bezpečnost proti teroristickému útoku na Panamerických hrách v Puerto Rico.

1980 - Neúspěšná operace Eagle Claw (Orlí dráp). Vysvobození rukojmích na velvyslanectví v Teheránu v Iránu ztroskotalo na nedostatečné připravenosti letecké přepravy.

1983 - Účast na operaci Urgen Fury (Náhlá zuřivost) na Grenadě.

1984 - Účast při vysvobození rukojmích z letadla společnost Kuwaiti Airlines , při osvobozování přišli bohužel dva Američané o život.

1985 - Účast při vysvobození rukojmích z letadla společnosti TWA na Kypru.

1987 - Ochrana plukovníka Jamese "Nicka" Rowea na základě zpráv o atenátu Vietnamských komunistů.

1989 - Účast při opři operaci Just Cause (Spravedlivá věc) v Panamě. Deltě se podařilo úspěšně osvobodit vězněného agenta CIA Kurta Museho a dále spolupracovali se SEAL Teamem 6 DEVGRUpři pátrání po M.Noriegovi.

1991 - Účast při lovu SCUDů s SAS během války v Zálivu v operacích Desert Storm (Pouštní bouře) a Desert Shield (Pouštní štít). Dále zajišťovali ochranu vysokým důstojníkům v těchto operacich.

1993 - Účast v Task Force Ranger v Somálském Mogadišu při hledání a pokusu zatknout diktátora Mohamada Faraha Aidida.

1997 - Účast společně s SAS na protiteroristické operaci při obléhání rezidence Japonské ambasády v Limě, v Peru.

2002 - Účast v operaci Enduring Freedom (Trvalá svoboda) na území Afghánistánu. Pátrání po členech Al kajdy na území Afganistánu a Pakistánu zřejmě pořád trvá.

2003 - Účast v operaci Iraqi Freedom (Irácká svoboda).
 
Velký díky a taky velká omluva patří Deltě Trutnov a obchodu Airsoftguns.cz,hlavně za jejich články o deltě a zbraních, takže díky moc..